Jste zde

Domů » Léto

Zábava, akce

Letní koupání

Pohled na Aqua Dome v Längenfeldu
Autor: Michele M. F.

Vykoupejte se po pěším nebo cyklistickém výletě v jednom z jezer nebo plaveckých bazénů v údolí Ötztal.

Při špatném počasí si můžete zajezdit na skluzavkách ve Freizeit Areně nebo relaxovat ve wellness Aqua Dome.

Freizeit Arena Sölden

Zařízení je zajímavé pro malé i velké návštěvníky.

Arena je multifunkční a multimediální místo, které nemine snad žádný návštěvník Söldenu.

Akce v srpnu a září 2013

Krása Ötztalských Alp
Autor: p.a.j.a

ARTeVENT - příroda, sochařství a literatura

ARTeVENT představuje každoročně jakýsi kulturní skvost, který pořádají v horské vesničce Vent, kde se lze blíže seznámit s přírodou a kulturou oblasti Ötztalských Alp, která přesahuje hranice států. Od 5. do 30. srpna 2013 se tu bude konat sochařské sympozium, literární putování a poslechnete si i mnoho hudby.

Putovní divadlo

Oetz, 1. část

Rakouská obec Oetz v létě
Autor: Lars Odemark

Oetz je obec v rakouském okrese Imst v Tyrolsku, kde žije něco přes 2 300 obyvatel. Najdete ji u vjezdu do 65 km dlouhého údolí Ötztal, které se táhne od údolí řeky Inn k jihu, na úpatí 3.008 m vysokého vrcholku Acherkogel. Jak je patrné již z názvu, obec získala svůj název právě podle Ötztalu.

Díky své poloze nabízí obzvláště mírná klima, je tady každopádně poněkud útulněji a klidněji, než ve zbývající části údolí. Malebné městečko s krásnými malovanými domy láká k procházkám, po celý rok si můžete užívat kouzelné přírody kolem.

Obergurgl – Hochgurgl, 1. část

Kdo se rozhodne strávit svou dovolenou v oblasti Obergurgl - Hochgurgl v údolí Ötztal, najde tu skoro nekonečné množství těch nejrůznějších rekreačních aktivit. Doslova každý tady najde něco, co mu udělá radost.

Ať už vyznáváte nějaké extrémní sporty nebo si užíváte spíše klidnějších sportovních aktivit, ať hledáte něco pohodlného či třeba toužíte po nějakém malém dobrodružství s dětmi, s přáteli nebo jste o dovolené nejraději sami, ať si chcete jen odpočinout nebo trošku pohladit duši, jste tady na tom správném místě!

Huben

Okolní krajina Hubenu
Autor: TonZ

Huben je příjemné prázdninové středisko v krásném údolí Ötztal. Nadmořská výška kolem 1.200 m a blízkost velkých měst Längenfeld a Sölden přispívají k faktu, že se místo stalo skutečně atraktivním rekreačním střediskem. Je to ideální místo pro dovolenou celých rodin s malými i velkými dětmi. Pohostinnost tohoto střediska je proslulá a přenocovat se dá v hotelech, v prázdninových apartmánech nebo na horských chatách.

Sölden na Facebooku