Jste zde

Domů

Ubytování

Hotel Regina, Sölden

Pohled na hotel Regina, Sölden

Poloha

4,5 hvězdičkový hotel Regina se nachází asi 300 metrů od centra rakouského střediska Sölden, stejně jako od nejbližších nákupních možností. Asi 800 metrů daleko od hotelu se nachází veřejný bazén.

V zimě je ideálním místem ubytování pro lyžaře a snowboardisty, protože je od nejbližší lanovky Gaislachkogelbahn vzdálen jen asi 50 metrů. Běžkařské stopy vedou přímo před domem.

Zařízení

Hotel Hochfirst, Obergurgl

Rakouský hotel Hochfirst v zimě

Poloha

4,5-hvězdičkový hotel Hochfirst se nachází na klidném místě, jen asi 200 metrů od centra Obergurglu. Je umístěn hned vedle sjezdovky a u lyžařského vleku s napojením na lanovku Festkogelbahn. Při dobrých sněhových podmínkách je sjezd na lyžích možný až k hotelu.

Zařízení

Sporthotel Ideal, Hochgurgl

Rakouský Sporthotel Ideal v zimě

Poloha

4-hvězdičkový Sporthotel Ideal je umístěn na skvělém místě, přímo v centru rakouského střediska Hochgurgl, v nadmořské výšce 2.150 m.

K nejbližším lyžařským vlekům je to cca 50 metrů, sjezdovka a přírodní sáňkařská dráha vedou hned vedle hotelu. Při dobrých sněhových podmínkách je sjezd na lyžích možný až k hotelu. Nejbližší běžkařské stopy jsou přibližně 100 metrů daleko, stejně jako zimní turistické trasy.

Zařízení

Hotel Riml, Hochgurgl

Rakouský hotel Riml v zimě

Poloha

Hotel Riml je nejvýše položeným 4-hvězdičkovým hotelem v Rakousku, najdete ho na klidném místě v nadmořské výšce 2.150 metrů. Místní centrum obce Obergurgl je vzdálené cca 1 km.

Lyžařský areál Obergurgl - Hochgurgl je v těsné blízkosti hotelu, dolní stanici lanovky Hochgurglbahn najdete asi 100 metrů daleko. Při dobrých sněhových podmínkách je sjezd na lyžích možný až k hotelu.

Zařízení

Hotel Wurmkogel, Hochgurgl

Sölden a hotel Wurmkogel v zimě

Poloha

3-hvězdičkový hotel Wurmkogel se nachází v absolutně klidné poloze, na nádherném místě. Místní centrum střediska Hochgurgl je vzdálené asi 1,5 kilometru.

Nejbližší lyžařský vlek je ve vzdálenosti cca 150 metrů, při dobrých sněhových podmínkách je možný sjezd na lyžích k domu a od domu. Hotelový skibus vás zdarma doveze do skiareálů Hochgurgl a Obergurgl (od 9 do 17 hodin). Nejbližší běžkařské stopy a zimní turistické stezky najdete asi 1,5 km daleko.

Zařízení

Hotel Angerer Alm, Hochgurgl

Rakouský hotel Angerer Alm

Poloha

4-hvězdičkový hotel Angerer Alm se nachází v nadmořské výšce cca 2.150 metrů, uprostřed lyžařské oblasti Obergurgl / Hochgurgl. Místní centrum střediska Obergurgl je vzdálené asi 1 km.

Díky poloze hotelu si užijete jedinečný výhled na Ötztalské Alpy. Stanice lanovky je vzdálená asi 50 metrů, sjezd na lyžích je možný až k hotelu. Běžkařské stopy najdete ve vzdálenosti cca 5 kilometrů.

Zařízení

Stránky

Sölden na Facebooku