Jste zde

Domů

Längenfeld im Ötztal

Pravidelné zimní akce 2014

Úvodní kurzy v běhu na lyžích

Místo: Längenfeld

Termín: Každé pondělí do 31. 3. 2014

Každé pondělní dopoledne se můžete zúčastnit za vedení zkušených lektorů základních kurzů v běhu na lyžích klasickou technikou, a to jednoduchým a srozumitelným způsobem.

I zkušení běžkaři si tady mohou vylepšit svou techniku ​​a lyžařští instruktoři rádi zodpovědí veškeré případné individuální dotazy. Rozhodně tedy stojí za to přijet a vyzkoušet si krásné běžkařské stezky po celém údolí.

Informace:

Zima v Längenfeldu

Část obce Längenfeld

Rekreační středisko Längenfeld se nachází ve slunné poloze v nadmořské výšce 1200 metrů, v krásném údolí Ötztal v Tyrolsku. Tamní typická pohostinnost sem láká každoročně mnoho turistů. Místo si dosud zachovalo svou příjemnou atmosféru, a to navzdory stále sílícímu turistickému ruchu. Záleží pouze na vaší úvaze (a peněžence), zda si vyberete ke svému pobytu ubytování v některém z mnoha jednoduchých prázdninových apartmánů, rekreačních chalup nebo komfortních hotelů.

Längenfeld

Längenfeld

Obec Längenfeld se nachází v nadmořské výšce 1200 m, v tyrolském údolí Ötztal. Rozkládá na krásné údolní planině a žije zde kolem 4 300 stálých obyvatel. Skládá z 21 místních částí - Oberlängenfeld a Unterlängenfeld u říčky Fischbach, dále Gries v údolí Sulztal, Huben, a další vesničky a osady v oblasti povodí - Astlehn, Runhof, Gottsgut, Winkle, Bruggen, Aschbach, Im Brand, Burgstein, Dorf, Dorferau, Espan, Au, Oberried, Lehn, Lehner-Au, Unterried, Winklen.

Längenfeld a turistika

Trasa vedoucí podél toku Ötztaler Ache
Autor: woowoowoo

150 km značených turistických cest se v okolí městečka Längenfeld nachází v nadmořské výšce kolem 1.179 metrů a výše. Mezi obcemi Ötz a Sölden jsou ideální místa pro pěší turistiku s celou rodinou, najdete zde také plno možností k ubytování - prostorné apartmány, rekreační chalupy nebo třeba hotelové pokoje. Putování po "dně" údolí je vhodné pro mladé i starší návštěvníky a 40 kilometrů je označeno jako vysloveně lehké turistické trasy.

Sölden na Facebooku